Zabezpiecz firmę na wszelki wypadek

Diabeł tkwi w szczegółach

Zdecydowanie najważniejszym punktem na liście jest instalacja sprawnego systemu przeciwpożarowego – czujniki dymu, sygnalizatory, zraszacze – tych elementów z oczywistych względów nie powinno zabraknąć. Swoim pracownikom i klientom powinieneś także zagwarantować wyjście ewakuacyjne i odpowiednie oznaczenia – tabliczki informujące o tym, którędy dojść do wyjścia i o zakazie korzystania z wind. Nie zapomnij o gaśnicach i odpowiednim ich zabezpieczeniu, a także oznaczeniu miejsc, w których się znajdują. W każdej firmie powinna znajdować się apteczka – czy to na wypadek pożaru, czy innych wypadków. Sama świadomość bycia zabezpieczonym daje komfort psychiczny. Ważne, aby w apteczce znalazł się preparat do dezynfekcji ran i komplet różnego rozmiaru plastrów. W codziennej pracy najczęściej zdarzające się kontuzje to wszelkiego rodzaju skaleczenia. Świetnym rozwiązaniem są też drzwi przeciwpożarowe, które w przypadku pożaru są w stanie zatrzymać ogień przed rozprzestrzenianiem się nawet przez kilka godzin. W dużych firmach organizowane są również próbne ewakuacje oraz szkolenia BHP, dzięki którym pracownicy wiedzą, jak należy zachować się w przypadku niebezpieczeństwa.

Gdzie się wyposażyć?

Gaśnice różnych typów dostępne są zwykle w wielu marketach i na stacjach benzynowych. Apteczkę można skompletować samemu, gorzej z systemem przeciwpożarowym. Jeśli zależy Ci na kompleksowej obsłudze i znalezieniu miejsca, w którym za jednym razem możesz kupić wszystkie potrzebne elementy, odwiedź stronę internetową www.sklep-firetech.waw.pl. W asortymencie firmy znajdziesz zarówno apteczki jak i gaśnice, farby i lakiery ognioochronne, hydranty, znaki ostrzegawcze i akcesoria potrzebne do montażu systemów przeciwpożarowych. Co więcej, Firetech to zespół profesjonalistów, którzy dobrze wiedzą, jak zadbać o Twoje bezpieczeństwo. Chętnie posłużą poradą, pomocą przy doborze potrzebnych produktów. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie, ale sklep oferuje wysyłkę na teren całej Polski. Ogromny plus stanowi fakt, że wszystko czego potrzebujesz czeka na Ciebie w jednym miejscu – nie musisz chodzić po sklepach, przeszukiwać Internetu. Wystarczy, że odwiedzisz stronę Firetech i możesz czuć się bezpiecznie.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInShare on StumbleUponShare on TumblrDigg thisBuffer this pageEmail this to someonePrint this page

Add a Comment