Meble nie z drewna – czyli o zaletach mebli stalowych

Oprócz tradycyjnych, powszechnie znanych na rynku mebli drewnianych, które królują oczywiście jako wyposażenie prywatnych gospodarstw domowych, istnieją jeszcze meble metalowe. Czym się charakteryzują i gdzie znajdują zastosowanie?

Meble metalowe, a dokładniej meble stalowe, to meble bardzo funkcjonalne, ergonomiczne, masywne i pojemne, a ponadto łatwe w utrzymaniu ich w czystości. Znajdą one zastosowanie w biurach, warsztatach, szkołach czy garażach, wszędzie tam, gdzie zaistnieje potrzeba przechowywania w nich rzeczy, najlepiej pod kluczem.

 

Tu znajdziesz meble stalowe

Sklep internetowy PROMAG oferuje meble stalowe najwyższej jakości na polskim rynku. W ofercie znajdą się między innymi meble warsztatowe oraz szafy pracownicze. Wchodząc na stronę tego producenta, można zapoznać się z pełną gamą stołów warsztatowych, szafek i wózków warsztatowych. W zakresie wyposażenia szatni pracowniczych i szkolnych, oferta producenta PROMAG obejmuje nowoczesne i ergonomiczne szafy ubraniowe, szafy skrytkowe czy też szafki śniadaniowe.

 

Co powinieneś wiedzieć o meblach stalowych?

Firma PROMAG jest jednym z najbardziej znanych i cenionych producentów mebli w Polsce. Swój asortyment prezentuje na meblestalowe.pl.

Na swoją markę pracuje już od wielu lat. Blacha stalowa, z której produkowane są meble, to niezwykle wymagający materiał, dlatego do kształtowania z niej mebli potrzeba prawdziwych specjalistów.

Efekt końcowy wart jest jednak wysiłku. Meble stalowe, wykonane z blachy stalowej, to konstrukcje masywne, pojemne, nadające się jako zabezpieczenie objętych tajemnicą handlową lub ochroną danych osobowych dokumentów, które trzeba przecież przez długi czas archiwizować. Jako meble warsztatowe mogą służyć z powodzeniem jako doskonałe stanowisko robocze, czy schowek na narzędzia. Dzięki swojej solidnej konstrukcji takie meble są w stanie wytrzymać nawet 3000 kg obciążenia.

Meble tego typu pozwalają ponadto zaplanować przestrzeń produkcyjną, docenią je zatem wszelkie zakłady produkcyjne, które potrzebują takich właśnie rozwiązań. Warto wspomnieć również przy tej okazji o stołach warsztatowych. Mogą one służyć na przykład jako stoły ślusarskie, wyposażone dodatkowo w pojemne i funkcjonalne szuflady.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInShare on StumbleUponShare on TumblrDigg thisBuffer this pageEmail this to someonePrint this page

Add a Comment