Charakterystyka regulatorów temperatury Berker

regulatorCo warto wiedzieć o produktach firmy Berker?

Berker to firma wchodząca w skład Hager Group – podmiotu specjalizującego się w rozwiązaniach z zakresu instalacji elektrycznych. W jego ramach marka Berker oferuje osprzęt: gniazda elektryczne, antenowe i telefoniczne, łączniki, regulatory temperatury, czujniki ruchu, ramki, puszki, a nawet głośniki i radia. Czym wyróżniają się produkty tej marki? Zapytaliśmy o to w hurtowni elektrycznej, która ma je w swojej ofercie – Kontakt-sklep.pl.

Na pierwszy rzut oka produkty Berkera wyróżniają się wyglądem. Ta marka stawia na klasyczne formy i elegancją prostotę. Są oferowane w kilku kolorach, raczej stonowanych: białym, czekoladowym metaliku oraz odcieniach perłowych: ecru i srebrze. Marka charakteryzuje się też dobrą proporcją między jakością a ceną. To naprawdę rozsądny wybór, szczególnie dla osób, które cenią dobry design i nie zadowolą się zwykłym gniazdkiem, a z drugiej strony nie szukają przekombinowanych pod tym względem produktów.

Szczególnie interesująca jest seria Berker B. Kwadrat. Można śmiało powiedzieć, że wyznacza trendy, jeśli chodzi o łączenie prostoty, dobrego smaku i funkcjonalności. Dodajmy do tego wysoką jakość w niewygórowanej cenie i otrzymujemy osprzęt elektroinstalacyjny bliski ideału.

Regulator temperatury Berker

Regulatory temperatury produkowane przez firmę Berker potwierdzają wszystko to, co powiedziano wyżej. Przyjrzyjmy się bliżej jednemu z nich.

Opisywany tu model to najprostszy i najtańszy regulator temperatury z zestykiem zmiennym i elementem centralnym. Wyposażony jest w łącznik i diodę. Po tym, jak we wnętrzu zapanuje pożądana temperatura, następuje otwarcie zestyku. Aby korzystać z tego urządzenia, należy dokupić ramkę.

Produkt ujmuje prostotą formy. Pokrętło jest idealnie okrągłe, a jego uchwyt cienki i delikatny, jednak podkreślony czarną linią silnie kontrastującą z czystą bielą. Do opisu skali posłużyły proste i czytelne liczby, a także doskonale wszystkim znana ikonka śnieżki oraz czarny punkt stanowiący najmocniejszy akcent tego wysmakowanego projektu. Całość uderza wizualną lekkością, ale konstrukcja jest mocna dzięki zastosowaniu wysokiej jakości tworzyw.

Oprócz wyżej opisanego zupełnie prostego regulatora w kolorze białym dostępne są też bardziej rozbudowane pod względem funkcji oraz odmienne kolorystycznie, a także wyposażone w dodatkowe elementy, np. przełączniki oraz dodatkowe diody sygnalizujące bieżący tryb pracy. Szczególnie elegancko wyglądają modele w kolorze antracytowym.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInShare on StumbleUponShare on TumblrDigg thisBuffer this pageEmail this to someonePrint this page
No Comments

Add a Comment